Naše služby

Kozmetický salón Bratislava

Ihličková Mezoterapia

Dermapen je špeciálny prístroj s MIKRO ihlami alebo NANO ihlami. ( Podľa toho aký nastavec sa použije ) Prípravky sa vďaka procedúre do pokožky lepšie vstrebávajú. Pokožka po ošetrení DERMAPENOM dokáže pohliť až 80% aktívnych látok obsiahnuté vo vysokoúčinných sérach do EPIDERMIS a DERMIS, teda presne tam kam ho potrebujeme. Ako to vlastne funguje? Dermapenom prechádzam po vašej pokožke a tým vytvorím v pokožke drobné vpichy. Tieto vpichy sa stanú transportným tunelom, ktorým dopravím účinné látky priamo do pokožky. Drobnými vpichmi, koža zaháji proces regenerácie a vytvorí omnoho viac kolagénu a elastínu.

Prínos mezoterapie:

 • Zlepšenie a omladenie stavu pokožky
 • Účinne napomáha vyhladeniu vrások
 • Hĺbková hydratácia pokožky
 • Riešenie známok pigmentácie a hyperpigmentácie pokožky
 • Stiahnutie pórov a korekcia jemných jaziev
 • Farebné zjednotenie tónu pleti

Kontraindikácie – Kedy mezoterapia nie je vhodná

 • Pri používaní antibiotík, liekov na riedenie krvi-antikoagulantíva
 • 1 mesiac pred ošetrením nesmie byť používaný Retinol A
 • Herpes Zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, Diabetes, zvýšená senzitivita ( citlivosť ) pokožky alebo alergia na lokálne povrchové anestetiká
 • Nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy
 • Onkologických pacientov

Neinvazívna Mezoterapia

Mezoterapia pomáha aby aktívne substancie z použitého koktejlu prenikali do hĺbky kože vďaka elektroporácii. Nanesením liečivých preparátov, ktoré  aplikujem do pokožky elektroporačne cez mikrokanáliky, použitím hlavice.

Elektrický impulz naruší polaritu buniek čo napomôže vstrebávaniu účinných látok. Mezoterapia tiež potlačuje prejavy starnutia kože, vrásky a ochabnutie svalov. Účinok je viditeľný okamžite v podobe vypnutej, hydratovanej a rozžiarenej pleti.

Viac o mezoterapii si prečitajte tu.

neinvazivna mezoterapia, mezoterapia, neinvazínva mezoterapia, hlbkove cistenie pleti, hĺbkové čistenie pleti, kozmeticky salon bratislava, kozmetický salón bratislava, kozmetika bratislava

Rádiofrekvencia tváre s laserom

Rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Princíp procedúry spočíva v prehrievaní kolagénových vlákien, čo spôsobuje ich sťahovanie a napínanie, vďaka čomu dochádza k procesu regenerácie a vypnutia pokožky. Už po prvom ošetrení je viditeľné spevnenie a vyhladenie tváre. 
Rádiofrekvencia využíva vlny, ktoré spôsobujú vytváranie tepla v tkanivách. Zákrok je veľmi príjemný a bezbolestný s miernym pocitom tepla a nezanecháva na pokožke žiadne jazvy alebo potrebu zotavenia. Okrem toho má rádiofrekvencia tváre vplyv aj na zníženie celkového podielu tuku a zabezpečuje trvalé a okamžité spevnenie pokožky.

Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti je základ zdravej a čistej starostlivosti o pokožku tváre. PRIEBEH OŠETRENIA: V úvode vykonám povrchové čistenie a aplikujem peeling z prírodných látok švajčiarskej kozmetiky Larens. Následne sa pokožka pripraví pomocou zmäkčovacieho gélu alebo naparením ozónom. Použijem kavitačný peeling – ultrazvukovú špachtlu, ktorá pomáha odstrániť odumreté kožné bunky a následne prevediem manuálne dočistenie pokožky.

Ultrazvukovou hlavicou zapravím bioaktívne látky, séra, ampulky alebo gel pre výživu a hydratáciu pokožky. Na záver aplikujem masku podľa potreby. Hĺbkové čistenie pleti zaberie trochu viac času a zásadne ho robím s dôkladom na jednotlivý typ pokožky.

hlbkove cistenie pleti, hĺbkové čistenie pleti, kozmeticky salon bratislava, kozmetický salón bratislava, kozmetika bratislava

Detoxikačné ošetrenie pleti

Detox ošetrenie vyhladzuje, zjednocuje a dodáva pleti energiu. Účinné látky detoxikujú a reminneralizujú pokožku čím sa znižuje množstvo voľných radikálov v pokožke. 

Pleť je po ošetrení lepšie okysličená, vyčistená a vypnutá.

detoxikacne osetrenie pleti, detoxikačné ošetrenie pleti, kozmeticky salon bratislava, kozmetický salón bratislava

Chemický peeling

Toto ošetrenie využíva chemické vlastnosti na olupovanie najvrchnejších častí pokožky. Na kožu sa aplikujú prípravky, ktoré narušia pokožku do požadovanej hĺbky a následne sa neutralizujú. Chemický peeling sa používa na riešenie problémov s akné a mastnej pleti, jazvičky po akné. Vyhladzuje jemné vrásky, zlepšuje hydratáciu a pôsobí proti drobným zmenám pigmentu. Ideálne je vykonávať ošetrenie  v jesenných alebo zimných mesiacoch.

Laminácia obočia

Laminácia obočia je dočasná úprava obočia  na 4-5 týždňov obočie sa zafixuje, nafarbí a hydratuje. Je vhodné pre riedke a nevýrazné, ale aj husté a strapaté obočie. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast. Prirodzený lesklý vzhľad a bezbolestná aplikácia. Po ošetrení pre zachovanie výsledku by nemalo obočie prísť do kontaktu s vodou a inými kozmetickými prípravkami najbližších 24 hodín.

Lash Lifting

Ak Vám predlžovanie mihalníc nevyhovuje s lash liftingom získate prirodzene krásny pohľad. Pri technike Lash Lift sa riasy vytočia pomocou silikónových podložiek a následne sa nanesú prípravky krémovej konzistencie. Po vytočení sa riasy nafarbia čiernou farbou a aplikuje sa výživná kúra na riasy, ktoré sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. Po ošetrení pre zachovanie výsledku by nemali riasy prísť do kontaktu s vodou a inými kozmetickými prípravkami najbližších 24 hodín. Efekt Lash liftu vydrží cca 4 – 5 týždňov, v závislosti od cyklu rastu rias. 

Detailný popis lash liftingu nájdete tu.